Početna / Sport / Nogomet / Našičani i Đakovčani podijelili plijen

Našičani i Đakovčani podijelili plijen

NAŠICE – Našičanima nije pošlo za rukom pobijediti momčad Đakovo-Croatia u kišnoj utakmici 26. kola 3. HNL istok na teškom i blatnom terenu, ali obje momčadi moraju biti zadovoljne podjelom bodova. Već na samom početku Tomaš je imao idealnu prigodu za vodstvo, ali lopta je završila pored lijeve vratnice. I tada se sve događala ispred gola Đakovčana, ali lopta nije htjela u mrežu. U 21 minuti ubačenu loptu iz slobodnog udarca s tridesetak metara vratar Naška Petrović hvata umjesto da je prebaci preko prečke. Ispala mu je iz ruku pa Đakovčanin Galičić postiže pogodak za vodstvo. I početak drugog dijela utakmice donio je iste prizore. U 83 minuti loptu u šesnaest metara primio je Mijatović, zaustavljen je banalnim prekršajem,  a požeški sudac Glavaš dosuđuje penal kojeg Mijatović i realizira za konačnih 1:1.

Našk – Đakovo-Croatia 1:1 (0:1)
Našice – Gradski stadion. Teren:težak. Gledatelja 100. Glavni sudac Ivan Glavaš (Požega). Pomoćni suci: Jurišić(Požega), Jarić(Slavonski Brod). Četvrti sudac Šušak(Valpovo). Delegat Damir Vinković(Slavonski Brod). Strijelci: 0:1 – Galičić(21), 1:1 – Mijatović(84) s 11m. Opomenuti igrači: Nekić, Barišić(Našk), Čavala(Đakovo-Croatia).

Našk: Petrović, Tomaš(od 59. Kubaček), Barišić, Bibić, Šundalić, H. Galinec, Mijatović, Slivečko(od 62. Vučemilović),Nekić, Hečimović, Šulava. Trener Milan Vuica.

Đakovo-Croatia: Begović, Križanović, Mišić, Stipanović, Čavala, Kovačić, Klemen, Mašić, (od 87. Borko), Grgačević(od 71. Lulić), Galičić, Krajček. Trener Damir Lelas.
IGRAČ UTAKMICE:  HRVOJE GALINEC

Info: Slobodan Kadić